У російській школі відкрили «парту героя» на честь окупанта, який зарізав жінку

Джерело: NEXTA Live

У російській школі в Бєлгородській області відкрили “парту героя” на честь вбитого на війні окупанта Ігоря Маслова, якого раніше ув’язнили за жорстоке вбивство.

У 2020 році Ігоря Маслова ув‘язнили на 12 років через те, що він вбив свою товаришку за чаркою 25 ударами ножем. 

Маслов перебував у колонії суворого режиму, проте в травні 2023 року пішов воювати проти України в складі штурмового загону міноборони РФ “Шторм Z”. Вже 1 червня російський окупант помер.

На його честь росіяни влаштували “урочисте відкриття” шкільної парти. На таке “свято” до російської школи приїхали голова сільського поселення, голова ради ветеранів та місцевий священник.

Фото: NEXTA Live

Проте після скарг школа видалила допис про “парту героя”-вбивці.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.