У Росії заарештували щонайменше 100 людей, які вийшли на акції пам’яті Навального

Джерело: Sky News

У п’ятницю, 16 лютого, в Росії заарештували щонайменше 100 людей, які вийшли на акції пам’яті після смерті російського опозиціонера Олексія Навального.

Фото: AP

Раніше в прокуратурі РФ заявили, що будь-яка участь у подіях, пов’язаних зі смертю Навального, може призвести до арешту.

Затримання відбулися у восьми містах РФ, в тому числі у Санкт-Петербурзі та Москві.

Фото: AP

Фото: AP

Видання RusNews зняли на відео, як у Санкт-Петербурзі офіцери ловлять людей і садять їх у кузови фургоні, включно з їхнім репортером Еліною Козіч.

Також зазначають, що в Єкатеринбурзі офіцери знімають з пам’ятника Навальному квіті, які залишили росіяни.

Фото: AP

Деякі громадяни РФ заявили, що їм соромно за події, які за останні два роки відбуваються в їхній країні.

ДОВІДКА: Російського опозиційного політика Олексія Навального увʼязнено від початку 2021 року. У серпні 2023 року Московський міський суд засудив політика до 19 років позбавлення волі в колонії особливого режиму у справі про екстремізм. За даними УФСИН, Олексій Навальний помер у колонії.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.