У Росії заявили про нічні атаки на Кримський міст
Джерело: міноборони РФ
Російське міністерство оборони повідомило, що уночі Україна нібито тричі намагалась атакувати Кримський міст.
За інформацією ворожого відомства, перша спроба атаки відбулась 1 вересня о 23:15 (за московським часом). Як наголосили окупанти, удар намагались завдати напівзанурювальним безекіпажним катером.
Окупанти додали, що безпілотник було вчасно виявлено та знищено.
Згодом росіяни повідомили про другу спробу атаки на міст в окупованому Криму, яка відбулась вже 2 вересня о 2:10 (за московським часом).
Окупанти наголосили. що цього разу атака теж здійснювалась напівзанурювальним безекіпажним катером, який також було знищено.
Третя спроба атаки на Кримський міст нібито відбулась о 2:20 (за московським часом), знову з застосуванням напівзанурювального безекіпажного катера, який, за даними міноборони РФ, також було знищено.
- Британські фахівці повідомили про посилення росіянами захисту Керченського мосту в тимчасово окупованому Криму.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.