У розвідці попередили про новий витік ворожих ІПСО та закликали українців до єдності

Джерело: ГУР МОУ

У Головному управлінні розвідки Міноборони України попередили про новий витік російських інформаційно-психологічних операцій та закликали українське суспільство до єдності.

“ГУР МО застерігає перед новим витоком ворожих ІПСО та закликає до єдності українського суспільства”, – зазначили у  розвідці.

А також пояснили, що разом із загостренням ситуації на фронті противник посилює дестабілізаційні зусилля, спрямовані на розкол українського суспільства. Зокрема, може використовувати для цього масові заходи, куди вкидає власні провокації.

За даними ГУР, військовими цілями противника є не лише військові об’єкти, а також цивільна інфраструктура: лікарні, вокзали, скупчення людей.

“Спроби російських інформаційних кампаній з використанням політичних гасел, що роз’єднують суспільство — паразитують на справжніх проблемах, але чимало з них спричинені агресією путінської Росії”, – зазначили у розвідці.

А також наголосили, що в цей важкий час є потреба дотримуватися внутрішньої єдності, підтримувати одне одного: “Ворог уміє чудово маніпулювати почуттями та зневірою, емоціями та фактами, перемішує правду з брехнею”.

“Українські фахівці з інформаційних операцій роблять усе можливе для захисту нашого суспільства, проте нам потрібні також ваші розуміння та допомога”, – резюмували у ГУР МОУ.

Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.