У розвідці попередили про новий витік ворожих ІПСО та закликали українців до єдності

Джерело: ГУР МОУ

У Головному управлінні розвідки Міноборони України попередили про новий витік російських інформаційно-психологічних операцій та закликали українське суспільство до єдності.

“ГУР МО застерігає перед новим витоком ворожих ІПСО та закликає до єдності українського суспільства”, – зазначили у  розвідці.

А також пояснили, що разом із загостренням ситуації на фронті противник посилює дестабілізаційні зусилля, спрямовані на розкол українського суспільства. Зокрема, може використовувати для цього масові заходи, куди вкидає власні провокації.

За даними ГУР, військовими цілями противника є не лише військові об’єкти, а також цивільна інфраструктура: лікарні, вокзали, скупчення людей.

“Спроби російських інформаційних кампаній з використанням політичних гасел, що роз’єднують суспільство — паразитують на справжніх проблемах, але чимало з них спричинені агресією путінської Росії”, – зазначили у розвідці.

А також наголосили, що в цей важкий час є потреба дотримуватися внутрішньої єдності, підтримувати одне одного: “Ворог уміє чудово маніпулювати почуттями та зневірою, емоціями та фактами, перемішує правду з брехнею”.

“Українські фахівці з інформаційних операцій роблять усе можливе для захисту нашого суспільства, проте нам потрібні також ваші розуміння та допомога”, – резюмували у ГУР МОУ.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.

Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.

Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.

22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.