У соцмережі X (Twitter) більше не показують заголовки новин

Джерело: Variety

У соцмережі X (Twitter) більше не показують заголовки новин,  опублікованих на платформі. Замість цього видно лише головне зображення статті та домен.

Користувач має перейти на сайт, аби отримати доступ до контенту новинного ресурсу. У серпні цього року власник Х Ілон Маск заявив, що компанія працює над такою зміною.

Видання наголосило, що Маск регулярно конфліктує з традиційними ЗМІ. Наприклад, раніше він скасовував перевірену галочку американській газеті The New York Times. За його словами, ЗМІ не платило за перевірений статус. Пізніше він повернув її, але потім знову видалив.

Загалом власник соцмережі заохочує людей ставати “громадянськими журналістами”. Тобто, аби користувачі самостійно поширювали тексти, аудіо, відео на його платформі.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Президент США Джо Байден розглядає два варіанти жорстких заходів, аби протистояти просуванню РФ в Україні. Серед них – покарання Китаю за допомогу Росії та дозвіл Україні бити по території РФ американським озброєнням малого радіуса дії.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.