У світі вперше відбувся конкурс краси моделей, створених штучним інтелектом

Джерело: Business Insider

Вперше у світі компанія Fanvue організувала конкурс “Міс ШІ”, в якому учасницями стали моделі, створені штучним інтелектом з усього світу.

Фото: @zarashatavari / Instagram

У конкурсі брали участь автори, які створюють монетизований контент на платформі Fanvue. Учасниці були представлені на основі образів, створених штучним інтелектом, і вимоги до них полягали в чіткій відповідності рекомендаціям спільноти.

Протягом декількох місяців Fanvue проводила серію етапів конкурсу, починаючи з оголошення і підбору фіналісток до оцінювання за різними критеріями, включаючи реалістичність, технологічність і соціальний вплив. Загалом у конкурсі взяли участь понад півтори тисячі авторів, а переможниця отримала головний приз у розмірі $13 000.

По закінченні конкурсу “Міс ШІ” Кенза Лейлі з Марокко стала переможницею. Інші фіналістки представляли Францію та Португалію.

“Перемога в конкурсі „Miss AI“ ще більше мотивує продовжувати роботу з розвитку технологій штучного інтелекту. ШІ – це не просто інструмент, це перетворювальна сила, яка може зруйнувати галузі, кинути виклик нормам і створити можливості там, де їх раніше не було”, – сказала Лейлі в подячній промові.

Фото: @kenza.layli / Instagram

Фото: @kenza.layli / Instagram

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.