У Силах оборони України створили робочу групу для координації закупівель озброєння

Фото: Міноборони

Джерело: Міноборони

Під головуванням Міністерства оборони України створено робочу групу Сил оборони для координування закупівель озброєння.

До групи увійшли представники Мінстратегпрому, ГУР МО, МВС, СБУ.

На порядку денному робочої групи – виконання контрактів з вітчизняними та іноземними постачальниками та посилення оборонної співпраці з партнерами.

“Нам потрібно більше зброї. Це пріоритет номер один. Координація закупівель озброєння – ключовий елемент успішної стратегії безпеки. Це не лише забезпечує ефективне використання ресурсів, а й зміцнює нашу обороноздатність”, – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.