У Сирії вбили високопосадовця ХАМАСу

Джерело: Xinhua

У результаті ізраїльського удару по південній Сирії 8 січня загинув один із високопосадовців ХАМАСу.

“Ми ліквідували Хассана Акашу у місті Бейт Джан на півдні Сирії. Він був ключовою особою, відповідальною за пуски ракет з території Сирії у напрямку Ізраїлю протягом останніх тижнів”, – заявив речник ЦАХАЛу Даніель Хагарі.

Водночас він запевнив, що ізраїльська армія “притягне Сирію до відповідальності за всі дії, що походять з її території”.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.