У трьох регіонах можуть запровадити карантин через підвищення захворюваності на COVID-19
Джерело: головний санітарний лікар України Ігор Кузін в етері телемарафону
У трьох українських областях можуть запровадити карантинні обмеження внаслідок підвищення рівня захворювання на COVID-19.
Кузін зазначив, що з настанням холодного періоду року, епідситуація в країні погіршується, зокрема й із коронавірусом. На цей час в Україні виявлено 13 штамів COVID-19.
Він додав, що серед всіх хворих на грип та коронавірус близько 50% – шпиталізовано. Серед них – багато дітей.
Перевищений епідпоріг захворювань зафіксовано на заході та півночі України.
“У трьох областях України перевищено епідемічний поріг – це Тернопільська, Житомирська і Чернівецька області. Там вже показники вищі, аніж стандартні для цього періоду. Тобто, ці регіони вже можуть вводити певні обмежувальні протиепідемічні заходи”, – наголосив Кузін.
За його словами, щотижня з грипом та COVID-19 госпіталізують близько 4200 осіб. Серед усіх випадків захворювань коронавірус виявлено у 35%, і ця цифра продовжує зростати.
Фіксуються також летальні випадки серед хворих на COVID-19, зокрема минулого тижня померло 56 осіб із таким діагнозом, зокрема одна дитина.
- В Україні зареєстровано перший випадок зараження новим варіантом коронавірусу під назвою “Пірола”.
- Більше ніж 200 тисяч доз “омікронспецифічної” вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.
Президент Сербії Александар Вучич заявив, що залишить посаду протягом кількох тижнів і в країні можуть відбутися дострокові президентські та парламентські вибори.
Кількість жертв подвійного землетрусу у Венесуелі зросла до 1430 осіб, ще 3238 людей отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву законодавця Хорхе Родрігеса, який виступив на державному телебаченні.