У Великій Британії проходять пропалестинські протести

Джерело: BBC News

По всій Великій Британії відбуваються пропалестинські протести, зокрема в Лондоні та Манчестері.

У Лондоні тисячі людей зібралися біля New Broadcasting House BBC. Також було залучено понад 1000 поліціянтів.

Поліція попередила, що будь-хто, хто підтримує заборонену терористичну організацію ХАМАС, може бути заарештований.

У Лондоні під час демонстрації Кампанії солідарності з Палестиною люди розмахували прапорами Палестини та плакатами підтримки.

Фото: BBC News

Один протестувальник, Майк, із північно-західного Лондона, сказав: 

“Несправедливість ситуації просто неймовірна”.

Акція протесту в Лондоні почалася в штаб-квартирі BBC в Портленд-Плейс, яку вночі розгромили, вхід у будівлю облили червоною фарбою.

Фото: BBC News

Читайте також: BBC хочуть залишатись «об’єктивними» та відмовляються називати ХАМАС «терористами».

Представник столичної поліції сказав: 

“Нам відомо про кримінальне пошкодження будівлі на Портленд-Плейс, W1A. На даному етапі немає припущень, що це пов’язано з будь-якою групою протесту”.

У п’ятницю заступник помічника комісара поліції Лоуренс Тейлор заявив на брифінгу для преси, що після нападів ХАМАС у Лондоні спостерігалося “значне зростання” антисемітських інцидентів.

Прем’єр-міністр Ріші Сунак назвав зростання “огидним” і додав, що Ізраїль має “повне право захищатися” від атак ХАМАС, але підкреслив, що безпека цивільних осіб має бути “головною для нас”.

Австралійське управління комунікацій і ЗМІ (ACMA) видало попередження компанії з надання інтернет-послуг Starlink Ілона Маска через скарги користувачів.

Мешканець Норвегії Йоган Хельберг прокинувся ранком і побачив, що величезне контейнерне судно врізалося в сад на його ділянці, сівши на мілину.

Триває 1187-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 989 тисяч осіб.

Принцеса Єлизавета, 23-річна майбутня королева Бельгії, потрапила під заборону на навчання іноземних студентів у Гарварді, яку напередодні запровадила адміністрація Білого дому.

Наступного тижня мешканці штату у Мексиці голосуватимуть на суддівських виборах. Серед кандидатів — Леопольдо Чавес, який провів майже шість років за ґратами за контрабанду чотирьох кілограмів метамфетаміну у 2015 році.