У Великій Британії проходять пропалестинські протести

Джерело: BBC News

По всій Великій Британії відбуваються пропалестинські протести, зокрема в Лондоні та Манчестері.

У Лондоні тисячі людей зібралися біля New Broadcasting House BBC. Також було залучено понад 1000 поліціянтів.

Поліція попередила, що будь-хто, хто підтримує заборонену терористичну організацію ХАМАС, може бути заарештований.

У Лондоні під час демонстрації Кампанії солідарності з Палестиною люди розмахували прапорами Палестини та плакатами підтримки.

Фото: BBC News

Один протестувальник, Майк, із північно-західного Лондона, сказав: 

“Несправедливість ситуації просто неймовірна”.

Акція протесту в Лондоні почалася в штаб-квартирі BBC в Портленд-Плейс, яку вночі розгромили, вхід у будівлю облили червоною фарбою.

Фото: BBC News

Читайте також: BBC хочуть залишатись «об’єктивними» та відмовляються називати ХАМАС «терористами».

Представник столичної поліції сказав: 

“Нам відомо про кримінальне пошкодження будівлі на Портленд-Плейс, W1A. На даному етапі немає припущень, що це пов’язано з будь-якою групою протесту”.

У п’ятницю заступник помічника комісара поліції Лоуренс Тейлор заявив на брифінгу для преси, що після нападів ХАМАС у Лондоні спостерігалося “значне зростання” антисемітських інцидентів.

Прем’єр-міністр Ріші Сунак назвав зростання “огидним” і додав, що Ізраїль має “повне право захищатися” від атак ХАМАС, але підкреслив, що безпека цивільних осіб має бути “головною для нас”.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.