У Японії працівникам, які схильні до алергії, пропонують «тропічну втечу» до інших регіонів

Джерело: The Independent

Японські компанії пропонують своїм працівникам, які страждають на алергію, субсидовану “тропічну втечу” до регіонів, де є менша кількість пилку.

Як пояснили у виданні, в Японії сінна лихоманка є серйозною проблемою, яка впливає на продуктивність праці, через що деякі компанії застосовують інноваційні методи для полегшення симптомів та підвищення ефективності роботи працівників.

Наприклад, ІТ-компанія Aisaac допомогла фінансово співробітникам, які страждають на сінну лихоманку, для того, щоб вони переїхали в райони, де ці симптоми відчуваються не так сильно.

“Я точно відчув, що симптоми зникають, і сам факт перебування на Окінаві був чудовим”, – розповів співробітник компанії Наокі Шігіхара, який переїхав на тропічний південний японський острів Окінава.

Окрім того, дослідження, яке було проведено у 2020 році серед японців, які страждають на сінну лихоманку, показало, що близько 80% опитуваних мають значно нижчу продуктивність під час таких симптомів.

Схожі програми з’являються і в інших компаніях. Результати опитування Міністерства економіки, торгівлі та промисловості Японії показали, що роботодавці дозволяють приблизно 20% працівників віддалену роботу під час сезону сінної лихоманки, а деякі навіть покривають витрати, які пов’язані з цим.

За словами експертів, сезон сінної лихоманки в Японії є не просто незручним для людей, які мають алергію, чхання та свербіння впродовж всієї весни. Насамперед вона становить велику проблему для громадського здоров’я, тим самим накладаючи економічний тягар на країну, адже мільйони працівників кожного року хворіють через сінну лихоманку під час цього періоду.

Торік прем’єр-міністр Фуміо Кісіда навіть визнав сінну лихоманку “національною хворобою”, яка впливає на продуктивність.

Нині уряд країни докладає зусиль для того, щоб пом’якшити наслідки сінної лихоманки, а саме в країні вирубують кедрові дерева, збільшують виробництво протиалергічних препаратів та замінюють кедрові дерева на інші, що виробляють менше пилку.

“Ми прагнемо розв’язати проблему сінної лихоманки, яка є соціальною проблемою, і відродити місцеві громади шляхом розвитку лісового господарства”, – прокоментував Кісіда.

Працівники ДБР викрили факти систематичних катувань ув’язнених у Полтавській установі виконання покарань. Двом співробітникам установи вже повідомили про підозру, їм загрожує до 12 років.

Український банк пуповинної крові Hemafund уклав угоду з ізраїльською компанією Pluri щодо закупівлі 12 000 доз препарату PLX-R18 для лікування гострої променевої хвороби.

13 квітня у Вербну неділю російська армія вдарила “Іскандерами” по центральній частині Сум. Тоді стало відомо про загибель 36 осіб, серед котрих згодом ідентифікували жительку міста Олену Бондаренко, яка потрапила в епіцентр російського обстрілу.

Пані посол США Бріджит Брінк, котра залишає свою посаду, опублікувала прощальне відеозвернення, акцентувавши, що бути послом в Україні в цей критичний момент історії “було честю всього життя”. 

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко спорядив три комплекси протидії технічним розвідкам “Ай-Петрі СВ” військовим, котрі нині виконують бойові задачі на різних напрямках фронту.