У Японії зафіксовано рекордну кількість нападів ведмедів на людей

Джерело: NHK

У Японії впродовж квітня – липня зафіксовано понад пів сотні випадків нападів ведмедів на людей.

За даними міністерства довкілля Японії, зафіксовано 53 такі випадки, що призвели до травмування громадян. Найбільше – у префектурах Івате (15), Акіта (дев’ять) та Фукусіма (сім). У місті Гороканай (префектура Хоккайдо) у травні через напад ведмедя загинув чоловік.

Зазначається, що це рекордно висока кількість з 2007 року, коли й почали вести відповідну статистику.

У відомстві зауважили, що цієї осені в житлових районах регіону Тохоку (північ Хонсю – найбільшого острова Японії), найімовірніше, буде з’являтися більше ведмедів у пошуках їжі, оскільки цьогоріч у лісах – невелика кількість жолудів, які становлять основу їхнього раціону.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.

Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.