У Японії зафіксовано рекордну кількість нападів ведмедів на людей

Джерело: NHK

У Японії впродовж квітня – липня зафіксовано понад пів сотні випадків нападів ведмедів на людей.

За даними міністерства довкілля Японії, зафіксовано 53 такі випадки, що призвели до травмування громадян. Найбільше – у префектурах Івате (15), Акіта (дев’ять) та Фукусіма (сім). У місті Гороканай (префектура Хоккайдо) у травні через напад ведмедя загинув чоловік.

Зазначається, що це рекордно висока кількість з 2007 року, коли й почали вести відповідну статистику.

У відомстві зауважили, що цієї осені в житлових районах регіону Тохоку (північ Хонсю – найбільшого острова Японії), найімовірніше, буде з’являтися більше ведмедів у пошуках їжі, оскільки цьогоріч у лісах – невелика кількість жолудів, які становлять основу їхнього раціону.

Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media. 

На лівому березі Києва скасували екстрені відключення електроенергії.

У Кропивницькому надзвичайники врятували пару борсуків, які потрапили у закинутий колодязь. Обох вже випустили на природу.

США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.