У Японії зафіксовано рекордну кількість нападів ведмедів на людей

Джерело: NHK

У Японії впродовж квітня – липня зафіксовано понад пів сотні випадків нападів ведмедів на людей.

За даними міністерства довкілля Японії, зафіксовано 53 такі випадки, що призвели до травмування громадян. Найбільше – у префектурах Івате (15), Акіта (дев’ять) та Фукусіма (сім). У місті Гороканай (префектура Хоккайдо) у травні через напад ведмедя загинув чоловік.

Зазначається, що це рекордно висока кількість з 2007 року, коли й почали вести відповідну статистику.

У відомстві зауважили, що цієї осені в житлових районах регіону Тохоку (північ Хонсю – найбільшого острова Японії), найімовірніше, буде з’являтися більше ведмедів у пошуках їжі, оскільки цьогоріч у лісах – невелика кількість жолудів, які становлять основу їхнього раціону.

У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.

Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.

Захищаючи Україну на фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC News Максим Осередчук.

Міністр імміграції Данії Мортен Бєдсков заявив, що уряд відновить розслідування щодо можливості заборони мусульманського заклику до молитви по всій країні, стверджуючи, що те, що він назвав повзучою “ісламізацією”, займає надто багато громадського простору.

В Запоріжжі кількість поранених внаслідок російської атаки зросла до дев’яти. Усі постраждалі – жінки віком від 21 до 86 років.