У Єгипті скасували концерт Тревіса Скотта, заявивши, що репер пропагує «масонські думки» та «проводить дивні ритуали»

Джерело: Insider

Концерт Тревіса Скотта UTOPIA, який мав відбутися 28 липня біля стародавніх пірамід Гізи, скасували через те, що єгипетські чиновники висловили критику іміджу репера. 

Єгипетський синдикат музичних професіоналів – державний орган, який видає дозволи на концерти в країні, скасував дозвіл Скотта, стверджуючи, що репер “проводить дивні ритуали”.

Шоу Скотта UTOPIA скасовано. Синдикат заявив, що опитував думки єгиптян в Інтернеті.

“Фотографії та звіти показали, що Скотт використовує свої концерти для проведення ритуалів, які суперечать нашим цінностям і традиціям. Тому синдикат вирішив анулювати ліцензію на концерт, який не відповідає культурній ідентичності єгипетського народу. Синдикат відданий справі збереження безпеки та стабільності нашої улюбленої батьківщини та відкидає будь-які дії, які суперечать її суспільним цінностям”, – йдеться в заяві.

Єгипетський адвокат Амр Абдель-Самі також поскаржився на подію на телебаченні, назвавши Скотта “масоном, сатанинщиною та прихильником диявола з темною історією”.

Міністерство культури Єгипту все ще може скасувати це рішення та дозволити Скотту виступити, а компанія LiveNation повідомила, що концерт відбудеться.

Посол України у Сполучних Штатах Оксана Маркарова пояснила, чому президент України Володимир Зеленський скасував запланований виступ перед сенаторами США на таємному брифінгу.

6 грудня в Україні – День Збройних сил України.

В Україні триває 651-ша доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські захисники знищили понад 335 тисяч російських військових.

Протягом минулої доби відбулося 97 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 4 ракетних та 104 авіаційних удари, здійснив 101 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Вночі 6 грудня російські окупанти атакували Україну 48 ударними безпілотниками типу “Shahed”. З них 41 було збито силами протиповітряної оборони.