У Запоріжжі виставили на продаж пам’ятник Леніну

Джерело: в.о міського голови Запоріжжя Регіна Харченко

У Запоріжжі виставили на продаж пам’ятник вождю російських більшовиків Володимиру Леніну.

“Сьогодні нарешті на сесії депутати прийняли проєкт рішення про продаж цього брухту через аукціон. Якщо знайдемо покупця, то Запоріжжя отримає від 10 до 15 мільйонів гривень. Конвертуємо непотрібну радянську спадщину в кошти для розвитку громади”, – йдеться в дописі.

Фото: Харченко

За словами Харченко, памʼятник перебуває на балансі міста з 2016 року.

“Всі ці роки ніхто не розумів, що з ним робити. Я, як депутатка, не один раз була на локації, де він зберігається. Через депутатські запити намагалася вирішити долю демонтованого “вождя пролетаріату”. Але на центральному рівні питання не вирішувалося”, – пояснила вона.

В НЕК “Укренерго” повідомити, що завтра, 22 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть по всій Україні з 16:00 до 00:00.

“Нова Пошта” (NovaPost) отримала звання поштового оператора року за версією міжнародної премії World Post and Parcel Award. Про це повідомляє сайт організації.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.