У затопленій частині російського Орська вода сягає вікон першого поверху
Джерело: росЗМІ
У російському Орську Оренбурзької області ситуація у місті через прорив дамби стрімко погіршується, зокрема, в деяких районах вода доходить до вікон першого поверху.
Зазначається, що через паводок місцеві жителі вимушені пересуватися містом човнами.
За словами глави МНС Росії Олександра Куренкова, у місті підтоплено вже 4518 житлових будинків та 4587 садових ділянок. Загалом з регіону евакуювалися 4 тис. жителів, зокрема 885 дітей.
Крім цього, помічник міністра охорони здоров’я Росії Олексій Кузнєцов поінформував, що за медичною допомогою звернулися 99 людей, у тому числі 18 дітей, з них 6 дорослих і 3 дітей ушпиталені.
Губернатор Оренбурзької області Денис Паслер назвав ситуацію із весняною повінню в регіоні складною і попередив про прогнозований пік у сусідніх регіонах.
“Попереду пік паводку у Кургані й Тюмені. Прогнозований пік в Оренбурзі – 10 квітня”, – написав він.
Раніше Букви повідомляли, що Орськ продовжує зазнавати проблем через прорив дамби, що призводить до затоплення території. Місцевий нафтопереробний завод “Орскнєфтєоргсінтез” був змушений припинити свою діяльність через аномальну повінь з метою запобігання екологічним аваріям та забезпечення безпеки.
- В російському місті Орськ прорвало дамбу, внаслідок чого тисячі людей евакуювали. Також відомо про трьох загиблих.
Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.
Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.
Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора повідомила про заочну підозру ще одному судді Південного окружного військового суду РФ, який причетний до незаконного засудження українського військовополоненого.
В тимчасово окупованому Криму російська влада засудила місцевого жителя до 17 років позбавлення волі за звинуваченням у донатах для ЗСУ.
Виконувачка обов’язків президентки Венесуели Делсі Родрігес заявила, що кількість загиблих унаслідок двох землетрусів зросла до понад 500.