У ЗСУ спростували дані Forbes про втрату 99 тисяч військових РФ у боях за Часів Яр

Джерело: телемарафон

Спікер оперативно-стратегічного угрупування військ “Хотиця” Назар Волошин заперечив дані Forbes щодо втрати 99 тисяч ЗС РФ у боях за Часів Яр. Він сказав, що за три місяці ворожі втрати складають близько 5 тисяч.

Днями Forbes написав, що з квітня російська армія втратила 99 тисяч солдатів у боях за Часів Яр на Донеччині. За три місяці інтенсивних боїв росіянам вдалось захопити лише невелику частину міста, зокрема район “Канал”.

За словами спікера, число відповідає дійсності, але якщо враховувати всю лінію бойового зіткнення на Сході за три місяці. Втрати ЗС РФ у зоні відповідальності “Хортиці” склали:

  • квітень – понад 24 тисячі;
  • травень – майже 26 тисяч;
  • червень – майже 32 тисячі.

“Я не стану сперечатися з експертами. Але щодо Часового Яру цифра надто велика. Там цифра за весь час активної ворожої операції зі знищення мікрорайону Канал складає близько 5 тисяч… особового складу російського було знищено, поховано у посадках”, — додав Волошин.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.