Удар КАБами по Харкову: відомо про 42 поранених, аварійно-рятувальні роботи тривають

Джерело: ДСНС України, Офіс Генерального прокурора

За попередніми даними внаслідок масованого удару РФ по Харкову загинуло три особи, ще 42 поранені, з них дві дитини – дівчата віком 12 та 13 років.

Нагадаємо, що вдень 22 червня російська армія здійснила щонайменше чотири удари по Харкову керованими авіаційними бомбами (КАБ). За інформацією кореспондентів Суспільне Харків, вибухи у місті чули о 15:14.

У Холодногірському районі зафіксовано влучання по території підприємства. В Основʼянському районі міста ворог влучив у пʼятиповерховий житловий будинок: перші три поверхи повністю зруйновані.

Фото: Харківська обласна прокуратура

Внаслідок російської агресії пошкоджено житлові будинки, магазини, офісні приміщення, кафе, автосалон, легкові авто, тролейбус, зупинку транспорту.

Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки атаки. Також триває ліквідація пожежі житлового будинку площею 300 кв.м. у передмісті Харкова.

За попередніми даними, росіяни вдарили по місту чотирма УМПБ Д-30 з території населеного пункту Бєлгородської області РФ.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.