Удар росіян по «Охматдиту» вбив двох людей, зокрема лікарку

Джерело: міський голова столиці Віталій Кличко

Відомо про двох загиблих внаслідок ракетного удару росіян по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві вранці 8 липня.

“Двоє загиблих в лікарні “Охматдит”. Обоє – дорослі. Зокрема, одна лікарка”, – написав міський голова Києва.

Нагадаємо, що зранку 8 липня російські військові влучили по дитячій лікарні “Охмадит”. Пацієнтів дитячої лікарні евакуюють в комунальні лікарні міста.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.

Українські військові пілоти розпочнуть підготовку на десяти нових навчально-тренувальних літаках ALTO NG, котрі держава отримала завдяки Коаліції спроможностей повітряних сил, уряду Чехії та благодійному фонду Dárek pro Putina.

Державний секретар США Марко Рубіо наголосив, що домовленості між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом в Анкориджі, про які неодноразово заявляли російські посадовці, насправді ніколи не існувало.

Продюсер британського телеканалу Sky News в Україні Азад Сафаров заявив, що у березні 2025 року поблизу Добропілля невідомий розстріляв автомобіль водійки знімальної групи біля командно-спостережного пункту 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. За його словами, жінка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю.