Україна більш адаптована до війни ніж РФ, – міністр оборони Естонії

Джерело: Ханно Певкур в інтерв’ю РБК-Україна

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що українська армія показує приклад адаптатиції та навчання використання нового озброєння та більш адаптована до війни ніж армія РФ.

“Але ми маємо адаптуватися і діяти відповідно. Тому я вірю, що це також меседж, що під час війни українська армія показала, що вона здатна адаптуватися. То що ми більш адаптивні, ніж Росія? Так, я так вважаю. Ми разом із союзниками. Якщо порівняти українського солдата, навченого в західних країнах, з російським ув’язненим, то, очевидно, у вас якість підготовки краща”, – сказав він.

Певкур зазначив, що на його думку, ключовим питанням зараз є те, скільки озброєння союзники можуть надати Україні.

“Я також говорив, що українська армія наразі є чемпіоном світу з комбінування різних зразків озброєння – у вас багато військової техніки, і ви повинні адаптуватися для її використання”, – сказав він.

Він додав, що це є перевагою України у війні, проте важливо розуміти, що в Україні ніколи не буде настільки багато солдатів як у Росії. Міністр наголосив, що це означає, що українські військові мають бути краще оснащені та підготовлені.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.