Україна має намір значно розширити ринок засобів РЕБ

Джерело:  віцепрем‘єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на каналі “ДІЇ” в YouTube

Україна має намір значно розширити ринок засобів радіоелектронної боротьби, наслідуючи успіх у впровадженні дронів.

Міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров вказав, що Україна прагне перетворити виробництво засобів радіоелектронної боротьби на ринково орієнтовану галузь і відкрити його для підприємців.

“Працюємо над тим щоб повторити успіх як по дронах. Максимально відкрити ринок, зробити конкуренцію”, – зазначив Михайло Федоров.

Федоров пояснив, що компанії будуть змагатися за контракти з українською армією, і Міністерство оборони вже розпочало активний процес укладання договорів.

“РЕБ доєднали до дронової нормативки, щоб у компаній була маржинальність, щоб було легше укладати договори”, – додав міністр.

Також не виключено можливості створення окремої бригади для розвитку засобів радіоелектронної боротьби.

30 січня президент Володимир Зеленський підписав Закон 4188-IX “Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду”.

Бюджетний комітет Німеччини закликав міністра фінансів Йорга Кукіса схвалити додаткові 3 мільярди євро (3,13 мільярда доларів) військової допомоги Україні, повідомили джерела.

Для завершення війни проти України необхідно тиснути на Росію, адже саме Москва виступає агресором, наголосила глава дипломатії Європейського Союзу Кая Каллас. Вона зазначила, що США повністю поділяють цю думку.

Хмельницька обласна рада має намір витратити 645 тисяч гривень на висвітлення своєї діяльності у 2025 році, повідомила пресслужба у відповідь на інформаційний запит ІМІ.

Глава РФ Володимир Путін неодноразово нахвалював міжконтинентальну балістичну ракету “Сармат”, стверджуючи, що “аналогів у світі немає”, і кілька років обіцяв, що ось-ось поставить її на бойове чергування. Пропагандисти Путіна погрожували за допомогою “Сармата” стерти Велику Британію та Страсбург, де знаходиться Європарламент. Проте низка випробувань завершилася провалом: Росія не має необхідних компетенцій для створення таких ракет, якими ще за радянських часів займалися українські конструкторські бюро, повідомляють експерти.