«Сьогодні була рекордна кількість користувачів у Дії за всю історію проєкту», – Федоров

Джерело: Михайло Федоров/Telegram

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що сьогодні, 3 лютого, під час голосування за пісню, яка представлятиме Україну на Євробаченні-2024, була рекордна кількість користувачів у “Дії” за всю історію проєкту.

Він зазначає, що замість 800 запитів за секунду, як було під час голосування минулого року, цього року було 15 000 запитів.

“Порівняно з минулим роком ми збільшили потужності в 5 разів (а запитів надійшло більше у 20 разів). І тому виникла величезна черга. Перепрошую за цю ситуацію. Ми зробимо детальний розбір, аналіз та впровадимо організаційні зміни, щоб бути готовими до схожих хвиль трафіку”, – зазначив Федоров.

Він додав, що ситуація вже стабілізується й через декілька годин запрацює додаток “Дія”.

“Ми разом пишемо історію найшвидшого та наймасштабнішого розвитку цифрової держави у світі. Пройдемо, пофіксимо, вийдемо на наступний рівень. Ситуація вже стабілізується, а за декілька годин усе запрацює на повну, та всі охочі зараз, уночі й завтра протягом дня зможуть проголосувати. Дякую”.

Нагадаємо, що результати голосування Національного відбору на Євробачення-2024 оголосять завтра, 4 лютого.

Прокурори США заявили, що колишній інформатор ФБР Олександр Смирнов, якого звинувачують у брехні про президента США Джо Байдена та його сина Хантера, має зв’язки на високому рівні з російською розвідкою.

Нове дослідження показало, що дотримання здорового способу життя може знизити ризик виникнення синдрому подразненого кишечника (СПК).

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

В середу, 21 лютого, в Індії поліція застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати тисячі протестуючих фермерів, які намагалися відновити марш до Нью-Делі.

Очікується, що до літа цього року чотири українських льотчики завершать навчання на винищувачах F-16. За словами речниці Національної гвардії Арізони, військові розпочали підготовку на базі 162-го винищувального крила в Тусоні у середині жовтня.