Україна отримала можливість імпортувати з Європи додаткові 500 МВт електроенергії

Джерело: Денис Шмигаль у Telegram

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна отримала можливість імпортувати з Європи додаткові 500 МВт електроенергії.

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем. За словами глави уряду, це велике досягнення для нашої країни.

“На цьому ж засіданні в Брюсселі було ухвалено рішення, завдяки якому Україна зможе імпортувати до 1700 МВт електроенергії з Європи. Це додаткові 500 МВт, які допоможуть нам покрити можливий дефіцит узимку”, — зазначив Денис Шмигаль.

Як зауважив прем’єр-міністр, Україна розраховує на те, що вже цього місяця на саміті лідерів ЄС відбудеться історичне рішення про початок перемовин щодо вступу нашої держави в Євросоюз.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.