Україна отримала від США всі обіцяні танки Abrams

Джерело: представник командування Збройних сил США в Європі й Африці полковник Мартін О’Доннелл у коментарі “Голосу Америки”.

Україна отримала 31 танк американського виробництва M1A1 Abrams, обіцяні Сполученими Штатами Америки.

“Усі українці, які тренувалися на танках разом з американськими військами у Німеччині, також повернулися в Україну – разом із боєприпасами та запасними частинами до танків”, – заявив представник командування армії США.

За його словами, Україні може знадобитися певний час, перш ніж ці танки відправляться на поле бою, оскільки українські війська перевіряють наявність необхідних елементів підтримки та визначають, коли і де використовувати танки для досягнення найбільшого ефекту проти російських військ.

“Я думаю, що Україна буде виважено вирішувати, коли і де їх застосовувати. Танк Abrams – чудова бронемашина, але це – не срібна куля. Зрештою, найбільше значення має рішучість України прорватися”, – сказав Мартін О’Доннелл.

Зазначимо, що перші із 31 танка американського виробництва Abrams було доставлено в Україну наприкінці минулого місяця.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.