Україна отримає від Азербайджану понад $7,5 млн гуманітарної допомоги

Джерело: Report

Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв підписав розпорядження, згідно з яким,  Україна отримає 7,6 млн доларів США гуманітарної допомоги.

У документі йдеться, що з передбаченого в державному бюджеті Азербайджанської Республіки на 2023 рік резервного фонду президента Азербайджану міністерству енергетики виділено 7,6 млн. доларів США в манатному еквіваленті на закупівлю та постачання до України електрообладнання для надання їй гуманітарної допомоги.

Міністерству фінансів Азербайджану доручено забезпечити фінансування згідно з цим розпорядженням.

Своєю чергою, Володимир Зеленський подякував президенту Алієву за рішення виділити допомогу на закупівлю енергетичного обладнання для потреб України.

“Ця підтримка дружнього Азербайджану важлива для забезпечення стійкості енергетичного комплексу України в умовах постійних атак з боку агресора. Продовжуємо активно працювати з нашими партнерами, щоб підготувати українську енергетичну систему до зими”, – написав він.

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.

29 років тому, 5 грудня, США, Велика Британія та Росія у Будапешті (Угорщина) підписали меморандум про надання Україні гарантій безпеки з боку ядерних держав в обмін на відмову України від ядерної зброї.

З 24 лютого 2022 року по 1 грудня 2023 року Фонд Порошенка спільно з ГО “Справа Громад” витратив на допомогу ЗСУ 3 902 504 000 гривень (понад 112 млн доларів США).

Окупанти продовжують штурмувати Авдіївку. Зокрема ворог зосередився навколо Степового, що на півночі від Авдіївки.

Непал заявив, що попросив Росію не вербувати своїх громадян до армії РФ та негайно відправити тіла загиблих назад до Непалу після того, як виявилося, що шість солдатів, які служили в російській армії, були вбиті.