Українцям почали надходити повідомлення з пропозицією надати дані про ЗСУ в обмін на гроші

Джерело: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Українці масово отримують у месенджерах повідомлення з пропозицією надати інформацію про Збройні сили України в обмін на гроші.

У Центрі стратегічних комунікацій також зафіксували ворожу активність у месенджерах та СМС-повідомленнях.

Відтак, користувачі з Одещини та Харківщини отримують сповіщення з пропозиціями “обміняти інформацію про ЗСУ на долари”. Для цього пропонується перейти за посиланням на Telegram-канал.

“Якщо вам надійшло повідомлення з таким текстом: “Меняем информацию о ВСУ на $. Вся информация в telegram …”, то у жодному разі не відкривайте його і не переходьте за посиланнями, які там розміщено”, – зазначили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

А також закликали  українців у жодному разі не реагувати на ворожі пропозиції й ігнорувати окупантів: “Не забувайте, що за передачу інформації про ЗСУ, критичну інфраструктуру та будь-яку іншу співпрацю з ворогом настане кримінальна відповідальність за законом. Окрім того, це може дуже нашкодити захисникам України”.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

Половина поставок озброєння не надходить в Україну вчасно, що ускладнює ведення бойових операцій на фронті.