Українські армійці продовжують наступ на Мелітопольському та Бердянському напрямках – Міноборони

Джерело: Ганна Маляр/Telegram

26 липня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила про ситуацію на сході та півдні країни. Зокрема про просування ЗСУ на деяких напрямках лінії фронту.

Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Ворог шукає в українській обороні слабкі місця, здійснює артобстріл, атакує групами піхоти та використовує загони спеціального призначення, всіма силами намагається протиснути нашу оборону, проте, наголосила посадовиця, безрезультатно. І запевнила, що українські оборонці на цих напрямках вживають усіх заходів, щоб зупинити ворога.

Водночас на Бахмутському напрямку ЗСУ продовжують успішно вести наступальні дії на південному фланзі довкола міста Бахмут. Також жорсткі бої тривають в районі населених пунктів Кліщіївка, Курдюмівка, Андріївка.

За словами Маляр, росіяни “чіпляються за кожен метр зайнятої землі, потужно опираються, застосовують резерви, разом з тим зазнають значних втрат”.

Сили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, поступово просуваються. В районі Старомайорського тривають бої, наші оборонці мають успіхи, закріплюються на досягнутих рубежах, – повідомила вона.

Також ворог безрезультатно намагається повернути втрачені позиції, зокрема північно-східніше Роботиного Запорізької області.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.