Українські оборонці знищили ще п’ять спостережних пунктів ворога – ОК «Південь»

Джерело: Оперативне командування “Південь”

Станом на 18 жовтня Сили оборони півдня продовжують успішне виконання вогневих завдань.

Зокрема, за минулу добу ворогу завдано наступних втрат:

  • 22 окупанти;
  • самохідна артилерійська установка “Мста-С”;
  • гармата;
  • 2 одиниці автобронетехніки.

Окрім цього, у пресслужбі повідомили, що протягом доби вдалося знищити ще п’ять спостережних пунктів росіян.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника та 3 ударів по зенітно-ракетних комплексах противника.

Зауважимо, щонайменше 63 одиниці військової техніки армія РФ втратила в районі села Красногорівка, що на Авдіївському напрямку. Практично всю техніку знищено в районі селища та на під’їзді до населеного пункту.

Радник міністра оборони Сергій “Флеш” Бескрестнов заявив, що росіяни спробували атакувати українське узбережжя кількома безпілотними ударними катерами.

Кіт Ларрі, який живе в резиденції британського прем’єра на Даунінг-стріт із 2011 року, пережив уже шістьох глав уряду та став одним із небагатьох постійних символів британської політики за десять років після референдуму щодо Brexit.

Таліби затримали близько 20 гуманітарних працівників поблизу кордону між Іраном та Афганістаном, оскільки їхні бороди були недостатньо довгими, повідомили три джерела з гуманітарних організацій.

Російські окупанти безпілотником “Молнія” атакували обʼєкт інфраструктури в одному із старостатів Сумської громади. Унаслідок влучання зазнали поранень двоє чоловіків.

Бюро захисту конституції Латвії попередило про новий напрям гібридної агресії з боку Росії, пов’язаний з використанням міжнародних судових механізмів як інструменту політичного тиску.