Українські оборонці знищили ще п’ять спостережних пунктів ворога – ОК «Південь»

Джерело: Оперативне командування “Південь”

Станом на 18 жовтня Сили оборони півдня продовжують успішне виконання вогневих завдань.

Зокрема, за минулу добу ворогу завдано наступних втрат:

  • 22 окупанти;
  • самохідна артилерійська установка “Мста-С”;
  • гармата;
  • 2 одиниці автобронетехніки.

Окрім цього, у пресслужбі повідомили, що протягом доби вдалося знищити ще п’ять спостережних пунктів росіян.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника та 3 ударів по зенітно-ракетних комплексах противника.

Зауважимо, щонайменше 63 одиниці військової техніки армія РФ втратила в районі села Красногорівка, що на Авдіївському напрямку. Практично всю техніку знищено в районі селища та на під’їзді до населеного пункту.

Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.

Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.

Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.