Удари ЗСУ по об’єктах у тилу ворога підривають російську логістику – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни

Завдяки успішній кампанії Збройних Сил України зі знищення російських військових об’єктів фіксується зниження можливостей логістики та контрбатарейної оборони окупантів.

За словами полковника Сергія Баранова, начальника Головного управління ракетних військ, артилерії та безпілотних систем Генштабу ЗСУ, завдяки використанню західних високоточних ракетно-артилерійських систем, українським підрозділам вдалося створити так званий  далекобійний “вогневий кулак”. Це дозволило знизити ефективність контрбатарейного вогню окупантів.

Як зазначили аналітики, удари Збройних Сил України по складах із боєприпасами в глибокому тилу Росії створили проблеми для російських військових з матеріально-технічним забезпеченням. Зокрема, цю тенденцію можна помітити у зменшенні обстрілів з боку Росії в Херсонській області, що вказує на те, що російські сили стикаються з нестачею боєприпасів у цьому районі.

За даними фахівців ISW, порушення логістики російських армійців є основним елементом стратегії України щодо створення “асиметричного градієнта виснаження”, що дозволяє зберігати бойову готовність ЗСУ шляхом повільного темпу просування.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.