Українські військові завершать підготовку на танках Abrams через кілька тижнів

Джерело: Stars And Stripes

Українські військові, що тренуються на американських бойових танках Abrams на полігоні Графенвер (Німеччина), за кілька тижнів будуть готові до бою.

“Продовжуючи тренувати Збройні Сили України на все досконаліших системах озброєння, ми продовжуємо дивуватися тому, як швидко вони адаптуються. Вони прагнуть знати якомога більше деталей, які ми можемо надати. Вони мотивовані, натхненні і повністю віддані справі”, – розповів речник Європейського командування Збройних сил США капітан Вільям Спікс.

Як пояснили у виданні, інструктори продовжать свою підтримку і після того, як українські воїни поїдуть з Німеччини. Для цього, як зазначається, будуть створені спеціальні канали для зв’язку екіпажів з американськими експертами для вирішення можливих проблем.

Невдовзі українські танкісти перейдуть до бойових стрільб у складі взводів із чотирьох танків і рот із близько десятка танків. Під час навчань вони також будуть працювати з іншими підрозділами, такими як артилерія, міномети і розвідка.

Повідомляється, що незабаром курсанти мають передислокуватися на полігон Гоенфельс, де їхні танки будуть оснащені лазерною системою, а роти візьмуть участь в імітаційному бою, в якому противник застосує російську тактику ведення бою.

Як поділилися інструктори, навчання буде максимально реалістичним, з використанням сценаріїв, в яких українці можуть дуже скоро опинитися.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.