Українські захисники збили російський Су-34

Джерело: командувач Повітряних Сил Микола Олещук

Вночі 29 лютого українські захисники збили російський винищувач Су-34. Це вже 11 збитий літак окупантів у лютому.

За даними Олещука, ворог знову втратив Су-34 на східному напрямку.

“Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака. Дякую за роботу!”, – зазначив командувач ПС ЗСУ.

Додамо, що збитий сьогодні винищувач – це одинадцята авіаційна втрата військ РФ у лютому.

Зокрема 17 лютого було збито два Су-34 та один Су-35. Наступного дня ПС повідомили про ще один збитий Су-34 окупантів.

Вже 19 лютого було збито Су-34 та Су-35С, а 21 лютого – ще один Су-34.

23 лютого ворожі війська втратили літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 над акваторією Азовського моря.

27 лютого українські захисники збили ще два ворожі Су-34.

Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.

Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що залишить посаду протягом кількох тижнів і в країні можуть відбутися дострокові президентські та парламентські вибори.

Кількість жертв подвійного землетрусу у Венесуелі зросла до 1430 осіб, ще 3238 людей отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву законодавця Хорхе Родрігеса, який виступив на державному телебаченні.

За підтримки Consulado General de Ucrania en Barcelona на вітражі Саґрада Фамілія у Барселоні – одної з найвизначніших сакральних споруд у світі – написання “Kiev”, похідне від російської транслітерації, замінили на “Kíiv”.