У Повітряних силах ЗСУ показали фото, як палає винищувач Су-34

Джерело: Микола Олещук/Telegram

Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук оприлюднив фото, на якому видно, як палає російський винищувач-бомбардувальник Су-34, котрий уразили українські воїни.

“На фото не знак оклику і не знак питання, це – палаюча російська “сушка”. Щоб ніхто не сумнівався”, – написав під фото Микола Олещук.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

“Близько 14:00 відпрацювали по черговому Су-34. Напрямок – той же! Мета – незмінна! При таких втратах бойової та спеціальної авіації росіяни мали б замислитись, принаймні на якийсь час припинити “авіаційні м’ясні штурми”. Що ж, працюємо далі… До перемоги!”, – повідомив Микола Олещук.

Нагадаємо, що сьогодні вранці у Повітряних силах ЗСУ повідомили про збиття ще одного російського винищувача-бомбардувальника Су-34.

Ворожий винищувач вдалось збити вранці 27 лютого на східному напрямку.

Зазначимо, що лише протягом минулого тижня українські захисники знищили 7 російських винищувачів.

Зокрема 17 лютого було збито два Су-34 та один Су-35. Наступного дня ПС повідомили про ще один збитий Су-34 російських окупантів. Вже 19 лютого було збито Су-34 та Су-35С, а 21 лютого – ще один Су-34.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.