Воїни ЗСУ знищили вже другий за сьогодні російський винищувач Су-34
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук/Telegram
Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.
“Близько 14:00 відпрацювали по черговому Су-34. Напрямок – той же! Мета – незмінна! При таких втратах бойової та спеціальної авіації росіяни мали б замислитись, принаймні на якийсь час припинити “авіаційні м’ясні штурми”. Що ж, працюємо далі… До перемоги!” – повідомив Микола Олещук.
Нагадаємо, що сьогодні вранці у Повітряних силах ЗСУ повідомили про збиття ще одного російського винищувача-бомбардувальника Су-34.
Ворожий винищувач вдалось збити вранці 27 лютого на східному напрямку.
Зазначимо, що лише протягом минулого тижня українські захисники знищили 7 російських винищувачів.
Зокрема 17 лютого було збито два Су-34 та один Су-35. Наступного дня ПС повідомили про ще один збитий Су-34 російських окупантів. Вже 19 лютого було збито Су-34 та Су-35С, а 21 лютого – ще один Су-34.
- На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.
- В Україні триває 734-та доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські захисники ліквідували більш як 411 тисяч російських військовослужбовців.
- За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.
Глава РФ Володимир Путін визнав черги на АЗС та дефіцит окремих марок бензину, попри максимальне завантаження нафтопереробних заводів та використання накопичених резервів.
Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.
Росія здатна продовжувати війну проти України ще протягом кількох років, попри втрати та економічний тиск. Про це заявив очільник Агентства розвідки Польщі Павел Шота, попередивши, що Кремль може рухатися до подальшої ескалації та тестування НАТО.
28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.
Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.