Українські захисники збили російський Су-34

Джерело: командувач Повітряних Сил Микола Олещук

Вночі 29 лютого українські захисники збили російський винищувач Су-34. Це вже 11 збитий літак окупантів у лютому.

За даними Олещука, ворог знову втратив Су-34 на східному напрямку.

“Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака. Дякую за роботу!”, – зазначив командувач ПС ЗСУ.

Додамо, що збитий сьогодні винищувач – це одинадцята авіаційна втрата військ РФ у лютому.

Зокрема 17 лютого було збито два Су-34 та один Су-35. Наступного дня ПС повідомили про ще один збитий Су-34 окупантів.

Вже 19 лютого було збито Су-34 та Су-35С, а 21 лютого – ще один Су-34.

23 лютого ворожі війська втратили літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 над акваторією Азовського моря.

27 лютого українські захисники збили ще два ворожі Су-34.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.