Українські захисники знищили російську ТОС-1А «Солнцепьок» разом з екіпажем (Відео)

Джерело: СБУ

Українські захисники знищили російську важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1А “Солнцепьок” разом з екіпажем та повним боєкомплектом.

Співробітники Запорізького Управління СБУ під час розвідки зафіксували позицію тяжкої вогнеметної системи “Солнцепьок”, яка є гордістю російського військово-промислового комплексу (ВПК). Вона мала завдати удару по позиціях українських військових, які здійснюють контрнаступ на цьому напрямку.

Однак завдяки координації співробітників Служби безпеки та артилеристів Збройних сил України ТОС-1А “Солнцепьок” було знищено разом з екіпажем та повним боєкомплектом.

“І у фінальному поєдинку з ракетою HIMARS ворожий “Солнцепьок” відсвяткував свою поразку розкішним салютом”, – зазначили в СБУ.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.