Український фільм «Як там Катя?» здобув нагороду на Гамбурзькому кінофестивалі

Джерело: Держкіно

Стрічка української режисерки Христини Тинькевич перемогла у національному конкурсі українських повнометражних фільмів на Гамбурзькому кінофестивалі.

Фільм отримав нагороду “Скіфський олень” та грошовий приз у розмірі 100 000 гривень.

Стрічка “Як там Катя?” розповідає про лікарку швидкої допомоги Анну, яка намагається відшукати справедливість у цьому недосконалому світі.

Виробництвом фільму займалась компанія EVOS FILM. Продюсерами виступили Ольга Матат та Влад Дудко.

31-й Filmfest Hamburg – найбільший фестиваль у регіоні й один із провідних у Німеччині. Цього року він відбувався з 28 вересня по 7 жовтня 2023 р.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.