Умєров провів розмову з Остіном: обговорили подальшу допомогу з боку США
Джерело: Рустем Умєров/Facebook
1 жовтня міністр оборони Рустем Умєров провів телефонну розмову з главою Пентагону Ллойдом Остіном. Сторони обговорили військову допомогу з боку США.
Зі своїм американським колегою Умєров обговорив подальшу військову допомогу.
Міністр зазначив, що Остін запевнив у продовженні підтримки США для України.
Наші воїни й надалі матимуть сильну підтримку на полі бою, — наголосив Умєров.
Він висловив вдячність главі Пентагону за підтримку.
Зауважимо, 11 вересня міністр оборони України Рустем Умєров вперше провів “предметну розмову” з міністром оборони США Ллойдом Остіном.
Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада України схвалила призначення Рустема Умєрова очільником Міністерства оборони України. 338 нардепів підтримали таке рішення.
Зауважимо, США виділили Україні більше допомоги, ніж іншій країні світу. Загальний обсяг допомоги вже сягнув 66,2 млрд доларів.
- 6 вересня Державний секретар США Ентоні Блінкен під час анонсованого візиту до Києва оголосив про новий пакет допомоги Україні на понад один мільярд доларів.
- 1 жовтня президент США Джо Байден закликав республіканців у Палаті представників, зокрема спікера Кевіна Маккарті, дотримати своє слово щодо державного фінансування та допомоги Україні.
- За інформацією ЗМІ, Білий дім планує передати Україні ракети великої дальності ATACMS, які будуть озброєні касетними бомбами, а не однією боєголовкою.
Служба безпеки України спільно з прокуратурою знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало, катувало та вимагало гроші у підприємців і військових на Дніпропетровщині. Серед затриманих депутат місцевої ради, котрий зі спільниками вимагав 2,5 млн доларів у військового.
19 листопада глава МЗС України Андрій Сибіга здійснить візит до Сполучених Штатів з офіційним візитом.
Між Литвою та Швецією на дні Балтійського моря виявили черговий пошкоджений підводний кабель зв’язку, про що повідомив головний технічний директор литовської телекомунікаційної компанії Telia Андрюс Шемешкявічюс.
18 листопада Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки ООН, котрою закликали до негайного припинення бойових дій у Судані. Інші 14 членів органу підтримали документ, спрямований на розв’язання гуманітарної кризи.
Україна долучилася до Глобальної Платформи Кліматичного Клубу. Це механізм підтримки, покликаний прискорити декарбонізацію промисловості з високим рівнем викидів і сприяти промисловому розвитку з нульовим та низьким рівнем викидів.