Умєров зустрівся з віцепрезидентом Інституту миру США: обговорили потреби та допомогу ЗСУ

Джерело: Рустем Умєров/Facebook

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч із віцепрезидентом Інституту миру США, колишнім послом США в Україні Вільямом Тейлором.

Очільник Міноборони поінформував Вільяма Тейлора про поточну ситуацію на полі бою з російським агресором.

Сторони детально обговорили термінові та довгострокові потреби української армії та шляхи, якими США можуть допомогти їх задовольнити.

Під час розмови міністр оборони України наголосив на критичній важливості своєчасного та повного постачання допомоги, що надається союзниками.

Рустем Умєров та Вільям Тейлор також обговорили реалізацію запропонованої президентом Володимиром Зеленським формули миру, зокрема її пункту №6 “Виведення російських військ і припинення бойових дій”.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів. 

Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

Посли України в США Оксана Маркарова повідомила, що лідери 15 протестантських конфесій України написали листа до спікера Конгресу Майка Джонсона та Палати представників США.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що якщо Росія переможе у війні, це стане “поворотним моментом в історії” й закликав надати Україні необхідну зброю.