Унаслідок корабельної аварії на найбільшому озері Африки загинуло щонайменше 20 осіб

Джерело: Xinhua

На озері Вікторія в Уганді через корабельну аварію загинуло щонайменше 20 осіб.

“На борту судна, що затонуло, ймовірно знаходилося 34 пасажири. Аварія трапилася о 5 ранку й досі підтверджено загибель 20 осіб”, – прокоментував Патрік Оніанго, речник поліції міста Кампала, розташованого на узбережжі озера.

За його словами, судно перевозило різноманітний вантаж з островів на озері до узбережжя.

“Причиною аварії вважається перевантаження й погана погода”, – пояснив Оніанго.

Нині на місці інциденту перебувають військові та волонтери, які намагаються знайти зниклих людей.

ДОВІДКОВО. Озеро Вікторія – найбільше озеро Африки та друге за площею поверхні озеро в світі після Верхнього на кордоні Канади й США.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.