Унаслідок негоди знеструмлені понад сотня населених пунктів у чотирьох областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

Через негоду без електроенергії залишились споживачі 110 населених пунктів у чотирьох областях.

Внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, у 5 областях зафіксовано пошкодження ліній електропередачі.

На даний час залишаються знеструмленими 110 населених пунктів у Львівській, Закарпатській, Рівненській та Івано-Франківській областях. Більшість із них – на Львівщині та Закарпатті. Тривають відновлювальні роботи.

Також учора знеструмлювалися 36 населених пунктів у Волинській області, проте на цей час всіх заживлено.

Триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної . Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.

Російські окупанти не припиняють обстрілювати прифронтові та прикордонні області України. Через обстріли знеструмлювалися 33 населених пункти у Донецькій області. Залишається без світла частина абонентів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Через технологічні порушення знеструмлювалася частина споживачів у Дніпропетровській та Волинській областях.

Під час саміту G7 у Франції президент України Володимир Зеленський показав президенту США Дональду Трампу фотографії охопленої вогнем Києво-Печерської лаври після російського удару.

Прифронтові села часто стають “білими плямами” на карті новин. Про них мовчать, поки там не…

Помічник Кремля з питань зовнішньої політики Юрій Ушаков заявив, що європейські лідери, ймовірно, “накачали” Дональда Трампа шкідливими ідеями на саміті G7 цього тижня, але президент США був сильним лідером, який дотримувався власних ідей.

В четвер, 18 червня, за результатами проведених репатріаційних заходів Україні повернули тіла 522 загиблих.

На Сумщині внаслідок атаки російських окупантів загинув літній чоловік, який вранці пішов на риболовлю.