Унаслідок негоди знеструмлені понад сотня населених пунктів у чотирьох областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

Через негоду без електроенергії залишились споживачі 110 населених пунктів у чотирьох областях.

Внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, у 5 областях зафіксовано пошкодження ліній електропередачі.

На даний час залишаються знеструмленими 110 населених пунктів у Львівській, Закарпатській, Рівненській та Івано-Франківській областях. Більшість із них – на Львівщині та Закарпатті. Тривають відновлювальні роботи.

Також учора знеструмлювалися 36 населених пунктів у Волинській області, проте на цей час всіх заживлено.

Триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної . Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.

Російські окупанти не припиняють обстрілювати прифронтові та прикордонні області України. Через обстріли знеструмлювалися 33 населених пункти у Донецькій області. Залишається без світла частина абонентів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Через технологічні порушення знеструмлювалася частина споживачів у Дніпропетровській та Волинській областях.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

Федеральний суд Швейцарії в одній зі справ про зґвалтування пом’якшив покарання ґвалтівнику, тому що “саме сексуальне насилля тривало не довго – 11 хвилин”.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.