Унаслідок негоди знеструмлено понад 70 населених пунктів у 5 областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

За даними міністерства енергетики України через негоду у 5 областях без електропостачання залишись мешканці десятків населених пунктів.

Зазначається, що внаслідок грозового шторму без електроенергії залишаються мешканці 73 населених пунктів у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській областях.

Найбільше знеструмлених населених пунктів на Дніпропетровщині, де без світла залишаються 9000 споживачів.

Також напередодні сталася чергова аварійна ситуація в мережах оператора системи передачі НЕК “Укренерго” в Одеській області. Відключилася лінія електропередачі 330 кВ, внаслідок чого знеструмлювалися споживачі.

Триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.

Через обстріли росіянами Донеччини знеструмлювались 9 населених пунктів. Також внаслідок ворожих обстрілів без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, що розвідники здобули дані про ситуацію в Криму та на інших тимчасово окупованих територіях.

Японські вчені виявили на острові Хоккайдо сліди падіння астероїда, яке могло бути однією з причин масового вимирання динозаврів наприкінці крейдового періоду близько 66 мільйонів років тому.

Європейська партія зелених закликала лідерів ЄС провести екстрений саміт через хвилю аномальної спеки в Західній Європі. Політики вимагають посилити кліматичний захист і зупинити послаблення Green Deal.

Італія збільшила термін оформлення віз для громадян Росії більш ніж у півтора раза. Тепер розгляд документів триває понад 60 днів.

Талібан наказав заборонити державним службовцям по всьому Афганістану використовувати смартфони.