Унаслідок негоди знеструмлено понад 70 населених пунктів у 5 областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

За даними міністерства енергетики України через негоду у 5 областях без електропостачання залишись мешканці десятків населених пунктів.

Зазначається, що внаслідок грозового шторму без електроенергії залишаються мешканці 73 населених пунктів у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській областях.

Найбільше знеструмлених населених пунктів на Дніпропетровщині, де без світла залишаються 9000 споживачів.

Також напередодні сталася чергова аварійна ситуація в мережах оператора системи передачі НЕК “Укренерго” в Одеській області. Відключилася лінія електропередачі 330 кВ, внаслідок чого знеструмлювалися споживачі.

Триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.

Через обстріли росіянами Донеччини знеструмлювались 9 населених пунктів. Також внаслідок ворожих обстрілів без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.

За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.

Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.