Унаслідок негоди знеструмлено понад 70 населених пунктів у 5 областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

За даними міністерства енергетики України через негоду у 5 областях без електропостачання залишись мешканці десятків населених пунктів.

Зазначається, що внаслідок грозового шторму без електроенергії залишаються мешканці 73 населених пунктів у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській областях.

Найбільше знеструмлених населених пунктів на Дніпропетровщині, де без світла залишаються 9000 споживачів.

Також напередодні сталася чергова аварійна ситуація в мережах оператора системи передачі НЕК “Укренерго” в Одеській області. Відключилася лінія електропередачі 330 кВ, внаслідок чого знеструмлювалися споживачі.

Триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.

Через обстріли росіянами Донеччини знеструмлювались 9 населених пунктів. Також внаслідок ворожих обстрілів без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Радник міністра оборони Сергій “Флеш” Бескрестнов заявив, що росіяни спробували атакувати українське узбережжя кількома безпілотними ударними катерами.

Кіт Ларрі, який живе в резиденції британського прем’єра на Даунінг-стріт із 2011 року, пережив уже шістьох глав уряду та став одним із небагатьох постійних символів британської політики за десять років після референдуму щодо Brexit.

Таліби затримали близько 20 гуманітарних працівників поблизу кордону між Іраном та Афганістаном, оскільки їхні бороди були недостатньо довгими, повідомили три джерела з гуманітарних організацій.

Російські окупанти безпілотником “Молнія” атакували обʼєкт інфраструктури в одному із старостатів Сумської громади. Унаслідок влучання зазнали поранень двоє чоловіків.

Бюро захисту конституції Латвії попередило про новий напрям гібридної агресії з боку Росії, пов’язаний з використанням міжнародних судових механізмів як інструменту політичного тиску.