Унаслідок нічної атаки на Одещину знищено відділення Нової пошти

Джерело: Нова пошта

В Одеській області унаслідок російської атаки знищено відділення Нової пошти з посилками на суму понад мільйон гривень.

Зазначається, що у ніч на 5 березня ворожий “шахед” поцілив у відділення у передмісті Одеси. Обійшлось без постраждалих.

“На місці вже працює мобільне відділення, тож клієнти можуть робити відправки”.

У компанії додали, що атакою знищено 606 посилок оголошеною вартістю понад мільйон гривень

Нова пошта пообіцяла компенсувати втрату відправлень.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.

Ризик розвитку раку може залежати не лише від ваги, але й від того, коли відбувається збільшення ваги.

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.