Унаслідок ракетної атаки РФ по Одесі загинули фельдшер та рятувальник

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

В Одесі унаслідок ракетного обстрілу росіян загинуло двоє осіб: фельдшер та рятувальник.

За даними Кіпера, медик та працівник ДСНС прибули на місце першого вибуху, аби надати допомогу постраждалим.

“Серед медиків та рятувальників також є тяжко поранені. Загальна кількість постраждалих уточнюється, всім надається необхідна медична допомога”, – повідомив глава ОВА.

Як відомо, вдень 15 березня російські війська здійснили ракетний обстріл Одеси. У місті пролунало щонайменше 4 вибухи.

Міноборони РФ заявляє про найбільшу нічну атаку на Росію з початку повномасштабного вторгнення.

За повідомленням двох країн, Росія може готувати провокацію у країнах Балтії чи у Польщі, аби перевірити єдність НАТО.

За останніми даними, внаслідок двох потужних землетрусів, які сколихнули Венесуелу, загинуло близько 235 осіб, ще щонайменше 4300 зазнали поранень.

У Запоріжжі внаслідок атаки російського БпЛА поранень зазнали троє осіб.

У Харкові чоловік напав на співробітників ТЦК та СП з ножем, поранивши двох військовослужбовців. Один із них від зазнаних поранень помер.