Унаслідок зсуву ґрунту на Філіппінах загинуло 98 осіб

Джерело: Xinhua

Кількість загиблих унаслідок зсуву ґрунту, який стався 6 лютого на півдні Філіппін, зросла до 98.

За даними бюро з контролю та зниження ризику стихійних лих міста Мако провінції Давао-де-Оро, рятувальники продовжують пошуки ще дев’ятьох осіб, які досі вважаються зниклими безвісти.

Унаслідок зсуву ґрунту 32 особи були травмовані.

Видання додає, що світовий індекс ризиків 2022 року поставив Філіппіни на перше місце серед країн світу, найбільш уразливих до стихійних лих.

Нагадаємо, 6 лютого на гірське село Масара на півдні Філіппін стався зсув ґрунту. Під завалами опинилися кілька будинків та два автобуси, що перевозили гірників, які видобувають золото.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.