Уночі над Україною збито 19 ворожих безпілотників
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук
Уночі 19 червня російські окупаційні війська атакували Україну понад двома десятками ударних БпЛА. Майже всі було збито.
Загалом цієї ночі ворог випустив по Україні 21 “шахед” з двох напрямків – Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда (ТО Крим).
У результаті бойової роботи збито 19 ворожих ударних БпЛА. “Шахеди” збивали над Херсонщиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Кіровоградщиною, Хмельниччиною та Львівщиною.
Відбивали повітряний напад винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи та РЕБ Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
- Уночі 18 червня місто Азов у Ростовській області РФ атакували безпілотники. Є влучання резервуари з нафтопродуктами.
Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…
Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.
СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.
В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.
На тимчасово окупованих територіях Херсонської області виділили під будівництво понад 87 гектарів землі. Зробили це, аби заселити там росіян.