Уночі над Україною збито 19 ворожих безпілотників
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук
Уночі 19 червня російські окупаційні війська атакували Україну понад двома десятками ударних БпЛА. Майже всі було збито.
Загалом цієї ночі ворог випустив по Україні 21 “шахед” з двох напрямків – Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда (ТО Крим).
У результаті бойової роботи збито 19 ворожих ударних БпЛА. “Шахеди” збивали над Херсонщиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Кіровоградщиною, Хмельниччиною та Львівщиною.
Відбивали повітряний напад винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи та РЕБ Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
- Уночі 18 червня місто Азов у Ростовській області РФ атакували безпілотники. Є влучання резервуари з нафтопродуктами.
В Іркутській області Росії запровадили режим підвищеної готовності через дефіцит пального та ажіотаж на автозаправних станціях. Влада ввела обмеження на відпуск бензину для фізичних осіб.
Ізраїль і Ліван підписали у Вашингтоні рамкову угоду, яку держсекретар США Марко Рубіо назвав першим кроком до миру після місяців бойових дій між Ізраїлем і “Хезболлою”. Документ передбачає процес роззброєння угруповання та повернення Ліваном територій, зайнятих ізраїльськими силами.
У Києво-Печерській лаврі представили пам’ятний знак гетьману Івану Мазепі та його клейнод. Презентація відбулася за участі президента Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської з нагоди Дня Конституції.
У Мексиці відкрили новий виробничий комплекс зі стерильних мух, котрий має стати ключовим елементом у боротьбі зі спалахом гвинтового черв’яка Нового Світу. Сільськогосподарський шкідник продовжує загрожувати поголів’ям худоби у всій Північній Америці.
28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.