Уночі над Україною збито 19 ворожих безпілотників

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 19 червня російські окупаційні війська атакували Україну понад двома десятками ударних БпЛА. Майже всі було збито.

Загалом цієї ночі ворог випустив по Україні 21 “шахед” з двох напрямків – Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда (ТО Крим).

У результаті бойової роботи збито 19 ворожих ударних БпЛА. “Шахеди” збивали над Херсонщиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Кіровоградщиною, Хмельниччиною та Львівщиною.

Відбивали повітряний напад винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи та РЕБ Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Кіт Ларрі, який живе в резиденції британського прем’єра на Даунінг-стріт із 2011 року, пережив уже шістьох глав уряду та став одним із небагатьох постійних символів британської політики за десять років після референдуму щодо Brexit.

Таліби затримали близько 20 гуманітарних працівників поблизу кордону між Іраном та Афганістаном, оскільки їхні бороди були недостатньо довгими, повідомили три джерела з гуманітарних організацій.

Російські окупанти безпілотником “Молнія” атакували обʼєкт інфраструктури в одному із старостатів Сумської громади. Унаслідок влучання зазнали поранень двоє чоловіків.

Бюро захисту конституції Латвії попередило про новий напрям гібридної агресії з боку Росії, пов’язаний з використанням міжнародних судових механізмів як інструменту політичного тиску.

На тлі загострення паливної кризи у РФ, російські медіа стали радити, як правильно “відсмоктати” бензин з автомобіля.