Уночі над Україною збито 19 ворожих безпілотників

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 19 червня російські окупаційні війська атакували Україну понад двома десятками ударних БпЛА. Майже всі було збито.

Загалом цієї ночі ворог випустив по Україні 21 “шахед” з двох напрямків – Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда (ТО Крим).

У результаті бойової роботи збито 19 ворожих ударних БпЛА. “Шахеди” збивали над Херсонщиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Кіровоградщиною, Хмельниччиною та Львівщиною.

Відбивали повітряний напад винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи та РЕБ Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Міноборони РФ заявляє про найбільшу нічну атаку на Росію з початку повномасштабного вторгнення.

За повідомленням двох країн, Росія може готувати провокацію у країнах Балтії чи у Польщі, аби перевірити єдність НАТО.

За останніми даними, внаслідок двох потужних землетрусів, які сколихнули Венесуелу, загинуло близько 235 осіб, ще щонайменше 4300 зазнали поранень.

У Запоріжжі внаслідок атаки російського БпЛА поранень зазнали троє осіб.

У Харкові чоловік напав на співробітників ТЦК та СП з ножем, поранивши двох військовослужбовців. Один із них від зазнаних поранень помер.