Уночі над Україною збито шість ворожих БпЛА

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 11 липня російські окупаційні війська вкотре атакували Україну ракетами і безпілотниками. Більшість ворожих цілей збито.

Для атаки вночі ворог використав дві балістичні ракети “Іскандер-М”, випущені з Курської області (РФ), для ударів по Сумщині.

Окрім цього, з Приморсько-Ахтарська РФ випустили шість ударних БпЛА типу “шахед”.

Всі ворожі дрони було збито над Миколаївщиною, Херсонщиною, Львівщиною та Івано-Франківщиною.

До бойової роботи залучались винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України.

У Мексиці відкрили новий виробничий комплекс зі стерильних мух, котрий має стати ключовим елементом у боротьбі зі спалахом гвинтового черв’яка Нового Світу. Сільськогосподарський шкідник продовжує загрожувати поголів’ям худоби у всій Північній Америці.

28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.

На північному сході Франції розбився приватний літак, унаслідок чого загинули 11 осіб. На борту перебувала група парашутистів, котрі готувалися до тандемних стрибків.

Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.

28 червня президент Володимир Зеленський повідомив про внесення до Верховної Ради законопроєкту щодо створення Українського національного пантеону. Він має стати загальнонаціональним місцем пам’яті, де вшановуватимуть видатних українців, які зробили визначний внесок у становлення та захист держави.