Уночі над Україною збито шість ворожих БпЛА
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук
Уночі 11 липня російські окупаційні війська вкотре атакували Україну ракетами і безпілотниками. Більшість ворожих цілей збито.
Для атаки вночі ворог використав дві балістичні ракети “Іскандер-М”, випущені з Курської області (РФ), для ударів по Сумщині.
Окрім цього, з Приморсько-Ахтарська РФ випустили шість ударних БпЛА типу “шахед”.
Всі ворожі дрони було збито над Миколаївщиною, Херсонщиною, Львівщиною та Івано-Франківщиною.
До бойової роботи залучались винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України.
- 10 липня держсекретар США Ентоні Блінкен повідомив, що вже триває передача першої партії американських F-16 в Україну з Данії та Нідерландів. Він запевнив, що винищувачі пролетять в українському небі вже цього літа.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності