Уночі над Україною збито шість ворожих БпЛА
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук
Уночі 11 липня російські окупаційні війська вкотре атакували Україну ракетами і безпілотниками. Більшість ворожих цілей збито.
Для атаки вночі ворог використав дві балістичні ракети “Іскандер-М”, випущені з Курської області (РФ), для ударів по Сумщині.
Окрім цього, з Приморсько-Ахтарська РФ випустили шість ударних БпЛА типу “шахед”.
Всі ворожі дрони було збито над Миколаївщиною, Херсонщиною, Львівщиною та Івано-Франківщиною.
До бойової роботи залучались винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України.
- 10 липня держсекретар США Ентоні Блінкен повідомив, що вже триває передача першої партії американських F-16 в Україну з Данії та Нідерландів. Він запевнив, що винищувачі пролетять в українському небі вже цього літа.
Колишньому народному депутату від забороненої нині партії “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – у публічних закликах до зміни меж території України та виправдовуванні збройної агресії РФ.
24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.
У Нідерландах вперше після зміни законодавства в результаті евтаназії померла дитина молодше 12 років.
Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.
Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.