Уночі над Україною знищено 10 ворожих БпЛА

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Вночі 9 лютого війська РФ атакували Україну ударними безпілотниками типу “Shahed-136/131”. Більшість вдалось збити.

Загалом росіяни випустили 16 дронів з двох напрямків – мису Чауда (ТО Крим) та Курської області (РФ).

У результаті бойової роботи знищено 10 “шахедів” над Миколаївщиною, Херсонщиною та Харківщиною.

До відбиття повітряного нападу залучено підрозділи мобільних вогневих груп Повітряних Сил та Сил оборони України.

26 лютого заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков під час виступу на форумі “26-2-14: Війна почалась у Криму” заявив, що відновлення контролю над Кримом є стратегічним завданням для України.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.