Уночі окупанти випустили по Україні 179 безпілотників

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

У ніч на 22 березня (з вечора 21 березня) російські окупанти випустили по Україні 179 безпілотників. Не обійшлось без наслідків.

Запуск БпЛА – ударних “шахедів” та інших типів – ворог здійснив одразу з кількох напрямків: Міллерово, Приморсько-Ахтарська (РФ) та Чауди (Крим).

Силами та засобами ППО збито 100 ворожих БпЛА над південними, північними та центральними областями.

Ще 63 ворожі безпілотники локаційно втрачені без негативних наслідків.

Унаслідок російської атаки постраждали Запоріжжя, Харківщина, Сумщина та Київщина.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

Біля узбережжя східної Лівії знайшли ще 11 тіл мігрантів після того, як минулого тижня перекинувся човен. Загальна кількість знайдених загиблих зросла до 26, ще десятки людей можуть залишатися зниклими в морі.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Минулого тижня з тимчасово окупованих територій врятували 15 українських дітей та підлітків. Кожен із них пройшов через постійний тиск, погрози та страх, але сьогодні це нарешті позаду.