Уночі РФ атакувала Україну ракетами та БпЛА: більшість ворожих цілей збито

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Вночі 10 липня російські окупанти атакували Україну кількома ракетами та двома десятками “шахедів”. Більшість ворожих цілей вдалось збити.

Загалом цієї ночі війська РФ випустили:

  • одну балістичну ракету “Іскандер-М” (район пуску – ТО Крим)
  • чотири керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69 (район пусків – ТО Крим)
  • 20 ударних БпЛА типу “шахед” (район пусків – Приморсько-Ахтарськ, РФ., та мис Чауда – ТО Крим)

У результаті бойової роботи збито 14 безпілотників над Одещиною, Миколаївщиною, Херсонщиною, Дніпропетровщиною, Хмельниччиною, Черкащино, Рівненщиною та Вінниччиною.

Ракети ворог скерував на портову інфраструктуру Одещини. Силами ППО збито три ракети Х-59/Х-69.

До знищення ворожих цілей залучались винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.