Уночі РФ атакувала залізничну інфраструктуру у Харківській області

Фото: t.me/UkrzalInfo

Джерело: Укрзалізниця

Уночі 24 травня війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Харківській області. Обійшлось без постраждалих, однак є значні руйнування.

Унаслідок ворожого обстрілу пошкоджено колії, будівлі, неробочі вантажні вагони та вагон електропотяга.

Фото: t.me/UkrzalInfo

Водночас попри атаку, потяги далекого та приміського сполучення курсують за своїм графіком.

Фото: t.me/UkrzalInfo

“Продовжуємо працювати для забезпечення стабільної роботи економіки та підтримки обороноздатності країни”, – резюмували в “УЗ”.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

Активісти британської кліматичної компанії “Just Stop Oil”, яка закликає відмовитися від викопних ресурсів, у межах своєї останньої акції протесту залили Стоунгендж помаранчевою фарбою.